jak wyglądają wizyty?

Pierwsza wizyta

Wizyta ta trwa około godziny. Podczas niej prowadzony jest szczegółowy wywiad żywieniowy, ustalane są osobiste preferencje żywieniowe, dokonujemy pomiaru analizatorem składu ciała. Wyznaczane są cele i motywacje, a także możliwości kompleksowego wsparcia. Po 2-3 dniach od pierwszej wizyty otrzymują Państwo indywidualny 7-dniowy jadłospis wraz z ilością produktów i sposobem ich przygotowania.

Wizyta kontrolna

Wizyta ma miejsce po około dwóch tygodniach diety i trwa do pół godziny. Podczas niej dokonujemy pomiaru analizatorem masy ciała i oceniamy przebieg realizowanej diety, wprowadzamy modyfikacje jadłospisu.

Wizyta domowa (z dojazdem do domu pacjenta)

Ten rodzaj wizyt jest stworzony z myślą o tych, którzy nie mają czasu lub możliwości dojechać do naszych gabinetów. Dietetyk przyjeżdża w umówione miejsce, dokonuje niezbędnych pomiarów analizatorem składu ciała, układa indywidualny program żywieniowy (podczas pierwszej wizyty domowej). Podczas kolejnych wizyt, które odbywają się co dwa tygodnie, sprawdzamy wyniki prowadzonej diety i jeśli to konieczne, dokonujemy stosownych modyfikacji jadłospisu.

Zakończenie diety i ułożenie planu żywieniowego, by utrzymać uzyskany efekt (zapobiega efektowi jo-jo)

Wizyta ta ma miejsce wówczas, gdy osiągniemy nasz cel. Otrzymają Państwo zestaw porad i wskazówek- jak zapobiec nawrotom złych zachowań żywieniowych, a także indywidualną dietę na utrzymanie masy ciała. To koniec naszej wspólnej przygody z dietą i z całego serca życzę, by każdy z Państwa przeprowadził taką wizytę!